ERASMUS

Grecja 2024

Numer projektu: 2023-1-PL01-KA121-VET-000120930

Już w tym roku szkolnym 19 maja 2024 uczniowie z opiekunami wyjadą na kursy i szkolenia oraz staże zagraniczne u pracodawców.

Czas trwania staży - 14 dni

Kwota finansowania  53 343,00 EURO

Formularz rekrutacyjny należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 23 lutego 2024 r. Szczegóły w regulaminie:

>>Regulamin rekrutacji

>>Formularz rekrutacyjny

Cele projektu:

• Konieczność uatrakcyjnienia oferty edukacyjnej. Dostosowanie programu kształcenia praktycznego do oczekiwań europejskiego rynku pracy i międzynarodowych standardów
  • Intensyfikacja działań międzynarodowych szkoły. Rozwijanie sieci kontaktów zagranicznych. Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk z organizacjami i szkołami zagranicznymi.
  • Przełamanie bariery językowe wśród uczniów i nauczycieli.
  • Stworzenie systemu motywującego kadrę do działalności w obszarze umiędzynarodowienia szkoły, zainspirowanie do podejmowania nowych wyzwań, co podwyższy jakość pracy szkoły i poziom nauczania.
  • Kształtowanie kompetencji kulturowych i społecznych wśród uczniów i nauczycieli.